Tefal Cook4me Touch CY912

Cook4me Tefal

Tefal Cook4me Touch CY912 to inteligentny szybkowar, który stanowi świetny zamiennik dla thermomixa. To urządzenie pozwoli Ci na szybkie przygotowanie pysznych dań oraz skorzystanie z wbudowanej bazy przepisów.

Przygotowywanie posiłków nie jest dla wszystkich. Wielu z nas nie potrafi bowiem gotować, nie lubi tego robić bądź nie ma cierpliwości do długiego przesiadywania w kuchni. Z pomocą nadciąga nowoczesny zamiennik Thermomixa – Tefal Cook4me Touch CY912, który pomoże Ci szybko przygotować pyszne posiłki szybko i niezwykle łatwo.

Co to jest Tefal Cook4me Touch CY912?

Producent zapewnia, że Tefal Cook4me Touch CY912 to jest nowoczesny i niepozorny szybkowar, który zapewnia łatwe i szybkie gotowanie za pomocą inteligentnego systemu. Dodatkowo, posiada wbudowaną bazę przepisów, co pozwala na szybkie, pyszne i różnorodne gotowanie, a przy tym oszczędność czasu.

Tefal Cook4me Touch CY912 posiada aż 12 automatycznych programów gotowania – takich jak gotowanie pod ciśnieniem, na parze, duszenie czy smażenie. Dzięki temu gotowanie staje się bardzo łatwe, gdyż w założeniu funkcje te mają nas przeprowadzić przez większość procesu przygotowywania jedzenia.

Co wspólnego z thermomixem ma Tefal Cook4me Touch CY912?

Przede wszystkim, urządzenie Tefal Cook4me Touch CY912 posiada inteligentny system. Posiada także wbudowaną bazę 250 przepisów, co jest podobne do bazy Cookidoo, do której dostęp zyskujemy kupując thermomix.

Tefal Cook4me Touch CY912 posiada również dodatkowe akcesoria, takie jak specjalna pokrywa Extra Crispy Lid czy Instant Pot Pro Crisp, które posiada aż jedenaście funkcji wspomagających użytkownika podczas codziennego przyrządzania posiłków (duszenie, gotowanie, gotowanie na parze, gotowanie pod ciśnieniem, gotowanie Sous-Vide, pieczenie, podgrzewanie, smażenie, suszenie, frytkownica oraz wolne gotowanie).

Podobnie jak w przypadku thermomixa, Tefal Cook4me Touch CY912 wykauje zautomatyzowane funkcje, które ułatwiają gotowanie. Urządzenie większość pracy robi bowiem w pełni samodzielnie.

Tefal Cook4me Touch CY912 posiada także wbudowaną wagę, która pozwala na precyzyjne odmierzanie składników. Co więcej, urządzenie jest wykonane z dużą precyzją – samo naczynie jest wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możesz przez długi czas cieszyć się niezwykłą trwałością.

Danie Tefal Cook4me

Dedykowana aplikacja Tefal Cook4me Touch CY912

Tefal Cook4me Touch CY912 posiada także dedykowaną aplikację, w której warto wyróżnić trzy funkcje. Przede wszystkim, możliwość zdalnej kontroli urządzenia. Po drugie – „Książka kucharska” która wprowadza możliwość utworzenia kilku książek kucharskich z dostępnych w bazie danych przepisów. Producent jako przykłady podaje „Przepisy Pawła” lub „Moje ulubione desery”. Trzecia funkcja nazywa się „W mojej lodówce”, i jest idealną opcją dla osób nielubiących marnować jedzenia. Wystarczy podać jakie składniki posiadamy w lodówce, by oprogramowanie wyszukało odpowiedni przepis.

Tefal Cook4me Touch CY912 – cena

Tefal Cook4me Touch CY912, będący urządzeniem zaawansowanym, cieszy się niewielką konkurencją na rynku. Cena Tefal Cook4me Touch CY912 także jest konkurencyjna – wynosi bowiem około 2200 zł. Osobno można dokupić także dodatkowe akcesoria do szybkowaru Tefal Cook4me Touch CY912, jednak nie jest to niezbędne.

Czy Tefal Cook4me Touch CY912 to dobry zamiennik?

Tak, jeśli dysponujesz mniejszym budżetem. Tefal Cook4me Touch CY912 potrafi niemal wszystko to co Thermomix, jest jednak nieco mniejsze i zdecydowanie tańsze. Ponadto, produkt firmy Tefal oferuje dostęp do bazy przepisów i dedykowanej aplikacji – nie jest ona jednak tak rozbudowana jak platforma Cookidoo. Zastanów się na jakich cechach wielofunkcyjnego urządzenia zależy Ci najbardziej, weź pod uwagę jego cenę i wybierz idealny gadżet kuchenny dla siebie.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Artykuły
Najnowsze Komentarze
Najnowsze Komentarze
Zobacz Również